23.03.2020
System zgłoszeniowy na 18. edycję zawodów Limanowa Cup 2020 jest już aktywny. W tym roku uruchomiliśmy go nieco później niż zwykle, ale nadal do zawodów pozostało dużo czasu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych zawodach. Zapowiada się ciekawa i wymagająca zabawa. Czekamy na Wasze zgłoszenia.
Konta utworzone w zeszłych latach nadal działają i można ich użyć także w tym roku.


7.08.2018
System zgłoszeniowy na 16. edycję zawodów Limanowa Cup 2018 jest już aktywny. W tym roku uruchomiliśmy go nieco później niż zwykle, ale nadal do zawodow pozostało dużo czasu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych zawodach. Zapowiada się ciekawa i wymagająca zabawa. Czekamy na Wasze zgłoszenia.
Konta utworzone w zeszłych latach nadal działają i można ich użyć także w tym roku.


6.03.2017
Z dniem dzisiejszym uruchomiliśmy system zgłoszeniowy na jubileuszową edycję zawodów Limanowa Cup 2017.

Serdecznie zapraszamy na nasze zawody. Czekamy na Wasze zgłoszenia. Konta utworzone w zeszłych latach nadal działają i można ich użyć także w tym roku.


4.03.2016
System zgłoszeniowy na zawody Limanowa Cup 2016 został z dniem dzisiejszym uruchomiony.

Zachęcamy do zgłaszania się. Konta utworzone w zeszłych latach nadal działają i można ich użyć także w tym roku.


25.04.2015
System zapisów na Limanowa Cup 2015 jest już w pełni działający. W tym roku dodaliśmy kilka nowych funkcji, jak przypominanie hasła, czy zmiana hasła.

Zachęcamy do zgłaszania się. Do zawodów pozostały jeszcze 3 miesiące!


15.07.2014
Termin zgłoszeń został wydłuzony do 17 lipca. Po tym terminie formularz zostanie zablokowany - również do edycji. Prosimy mieć to na uwadze.


14.06.2014
Generowanie raportu (podsumowania zgłoszenia) jest już dostępne. Na podstawie tego raportu możecie poznać wysokość wpisowego (zarówno dla każdego zawodnika, jak i całkowitą) oraz pozostałe kwoty (noclegi, posiłki i parking). Kwotę obliczoną przez system należy zapłacić przelewem lub w biurze zawodów. W przypadku wątpliwości co do wysokości kwot prosimy o kontakt.


23.05.2014
W zakładce "Pomoc" umieściliśmy najważniejsze informacje, z którymi koniecznie należy się zapoznać przed dokonaniem zgłoszenia.

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania, to piszczie smiało na maila. Odpowiedzi na najbardziej potrzebne kwestie dołączymy do zakładki "Pomoc".


17.04.2014

Z dniem dzisiejszym uruchomiony został system zapisów.
Zachęcamy do zarejestrowania się i sprawdzenia mozliwości nowego systemu.

Uruchomiony został również formularz zgłoszeniowy na Limanowa Cup i Kraków City Race. Więcej informacji po zalogowaniu.