Wszyscy zgłoszeni: 349

Patria Młynne (20)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Klaudia Zelek0K16-++++
2Małgorzata Sroka0K18-++++
3Maciej Duplak0M12-++++
4Oskar Mordarski0M12-++++
5Maksymilian Król0M12-++++
6Dawid Kurnyta0M10-++++
7Antoni Bałaziński0M10N-++++
8Antoni Juszczak0M12-++++
9Anna Juszczak0K10N-++++
10Julita Mordarska0K10N-++++
11Magdalena Sobczak0K10N-++++
12Martyna Zelek0K12-++++
13Magdalena Mamala0K12-++++
14Magdalena Fitrzyk0K12-++++
15Filip Zelek0M10-++++
16Sebastian Bołoz0M12-++++
17Karol Bałaziński0M14-++++
18Wiktoria Kozłowska1999K20-+++-
19Olga Kozłowska2001K18-+++-
20Monika Rozum2006K14-++++

KS KOŚCIELEC CHRZANÓW (10)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Dominika Kulczycka-Wójcik1993K21E886349++++
2Agata Lechowska2005K142801066++++
3Jerzy Kryjomski1958M60886350++++
4Patryk Kawala2004M16435240++++
5Marta Podgórska2007K122801059++++
6Gabriela Podgórska2009K102801053++++
7Antoni Chodlewski2008M122801057++++
8Szymon Chodlewski2008M122801054++++
9Krzysztof Miśków2005M14886343++++
10Hanna Dzierwa2001K188636524++++

UKS Orientuś Łódź (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Czesław Bolanowski1936M80412375++++

Wiśniewski (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Paweł Wiśniewski1974M459101301++++

RCI Kraków (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Marek KURYJ1978M21E8650882++++

Bielsko-Biała O-Team (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Krzysztof Wojarski1960M55412345++++
2Kamilla Wojarska1960K551414597++++

Cardinal (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Viktoriya Valyavka2008K12502256++++
2Tamara Denysenko1961K557200270++++

WKS WAWEL (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Robert Szajna1972M457204931++++
2Krzysztof Jamrozik1969M507102102++++

UKS Azymut Dębów (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Agnieszka Leśnicka2002K188008007++++

KU AZS WAT Warszawa (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Jacenty Łapanowski1950M657089011++++

Górzanka Nawojowa Góra (3)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Justyna Dzik1997K21A428767++++
2Mirosław Dzik1971M45428768++++
3Zofia Dzik2010KM10R424261++++

WKS Wawel (4)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Marek Słoński1969M508172888++++
2Bogusława Słońska1976K401414200++++
3Antonina Słońska2007K128640921++++
4Zofia Słońska2002K188120514++++

WKS WAWEL (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Teresa Bugaj1968K502114867--++

(2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Tamara Zenchenko1960K551300265++-+
2Sergey Sidorov1959M60-++++

10BKPanc/Azymut Mochy (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Paweł Golinowski1979M408648666++++

UKS Azymut (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Kłos Józef1963M55346001++++

WKS Wawel (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Pola Niessner2007K148635047++++
2Piotr Niessner1963M558200663++++

ATZ Racibórz (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Piotr Lewandowski1975M402105322++++
2Małgorzata Lewandowska2011KM10R-++++

samodzielny (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Przemysław Mossakowski1960M451411188++++

UKS Sparta Czyżowice (7)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Tomasz Jurczyk1994M21E8640246++++
2Piotr Jurczyk1969M502028215++++
3Wacław Czerkawski1960M55435239++++
4Urszula Czerkawska1962K552036945++++
5Maciej Jurczyk1998M21E2028220++++
6Jarosław Borgiel1997M21E2032321++++
7Aleksandra Grzegocka-Jurczyk1993OPEN2028219++++

SSV Planeta Radebeul (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Härtelt Helmut1951M658301951++++

OB Havířov (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Rafał Mastela1973M452032312++++
2Michał i Hania Mastela2015KM10R2032311-++-

KU AZS WAT (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Jerzy Parzewski1952M658001099++++

KS Artemis (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Marek Pietrusiński1956M602035173++++

WKS Wawel Kraków (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Marek Topór1973M451407898++++
2Monika Topór1970K457204933++++

Wieliczka O-Team (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Michał Wojarski1990M21E502201++++

Stowarzyszenie Team 360º (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Igor Błachut1973M458030173++++
2Ilona Śliwczyńska1978K358121278++++

MKS Metalowiec (3)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Piotr Wierciński1956M601394894++++
2Weronika Śmigielska2008K122139262++++
3Martyna Śmigielska2008K122139263++++

BKS Wataha Warszawa (6)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Karol Galicz1986M21E7771986++++
2Elżbieta Kuźma1984K351986004++++
3Kacper Kuźma2010M10N1986005++++
4Tymoteusz Pachucki2007M121986007++++
5Bartosz Stopczyński2006M141986008++++
6Krystyna Galicz1951K651951826++++

KU AZS UMCS (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Piotr Dobrowolski1973M458010873++++
2Jakub Dobrowolski2003M168150503++++

RCI Kraków (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Marcin Kutkiewicz1980M358650891++++

WKS Wawel (3)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Wojciech Żesławski 1967M509119669++++
2Mateusz Żesławski2004M169119229++++
3Jakub Żesławski2005M149119779++++

(1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Sebastian Wiertelak Sławomir Wiertelak1995DUET418963++++

Wks Wawel (3)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Grzegorz Wójcik1974M458158815++++
2Paweł Wójcik2005M148664651++++
3Natalia Wójcik2002K188650889++++

UNTS (6)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Joanna Parfianowicz1964K558000842++++
2Michał Świtała2007M124644426++++
3Hanna Wójtowicz2010K108101219++++
4Krzysztof Wójtowicz2004M168040213++++
5Katarzyna Wójtowicz1973K452130150++++
6Mieszko Chachurski2007M128291207++++

KS Spójnia Warszawa (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Andrzej Krochmal1956M609040156++++

UKS Sparta Czyżowice (6)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Marta Jurczyk2000OPEN7203968++++
2Lubomir Kwiatkowski2000OPEN8664838++++
3Dominik Kolorz2007M122043891-++-
4Paweł Jurczyk2009M10N--++-
5Simona Dzierżenga2007K12--++-
6Anna Jurczyk0KM10R-++++

KU AZS UMCS Lublin (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Ewa Tarnowska 1971K458667595++++
2Mirosław Tarnowski1964M558667594++++

(2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Piotr Janowski1965M508280665++++
2Filip Janowski2005M148080305++++

InO.Maniak Nowa Dęba (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Mirosław Marek1978M407205881++++

AKInO Kraków (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Adam Stalka1995M21A-++++

UMKS Kwidzyn (3)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Paweł Perfikowski2007M128271107++++
2Hanna Perfikowska2004K168653296++++
3Piotr Perfikowski1976M402077834++++

UKS Kometa Gliwice (4)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Waldemar Marszałek1973M402032328++++
2Patryk Marszałek2005M142032319++++
3Maria Marszałek1974K352032317++++
4Dawid Marszałek2010M102032326++++

RCI Kraków (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Iwona Lamparska1973K458650892++++
2Maja Lamparska2005K148636994++++

1 Brygada Logistyczna (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Arkadiusz Kujda1979M401401466++++

KU AZS WAT WARSZAWA (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Jan Kukuryka1947M701401457++++

BdsUOT Warszawa (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Jan Rapinczuk1974M451977306++++

(1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Wojciech Denkowski1963M557211305++++

(1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Marta Siedlecka1971K45-++++

UKS Azymut Siedliska (16)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Jakub Kiersztyn2008M122048184++++
2Jakub Kardasz2006M142048198++++
3Marcin Mnich2006M14430908++++
4Sebastian Bojko2002M18430918++++
5Kamil Rabiega2005M14430910++++
6Dawid Pióro2007M122048182++++
7Krzysztof Przegon2007M12430914++++
8Igor Czyszkowski2006M14430911++++
9Izabela Dobromilska2007K122048179++++
10Oliwia Sudak2007K12430904++++
11Marta Sierkowska2007K12430912++++
12Karolina Głąb2007K12430944++++
13Ewelina Bożek2007K122048196++++
14Zuzanna Mielko2008K122048193++++
15Wiktor Wałczuk-Piech2006M14430945++++
16Marlena Czerwieniec1990K21A2048185++++

C.S. SPRIA Baia Sprie (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Relu Tămaș0M458636826++++

C.S. NORD Baia Mare (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Lucas Tămaș0M148639493++++
2Costan Grigor0M601006666++++

PUKS Młode Orły (9)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Józef Kmieciński1947M702800471++++
2Oliwia ZIELIŃSKA2003K168650819++++
3Marek MAJEWSKI1977M407205050++++
4Paulina KWIECIEŃ2004K16412117++++
5Franciszek Kmieciński2012KM10R2033044++++
6Wojciech DUDEK1994M21E8631571-+++
7Krzysztof SZOSTAKOWSKI2008M12412397++++
8Marianna SZOSTAKOWSKA2006K14412395++++
9Stanisław WASILEWSKI1946M708626617++++

Chyże BnO (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Paweł Jankowiak1989M21E8640247++++

InO SCI (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Kuba Stanny1979M402077795++++

KU AZS WAT Warszawa (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Dariusz Sokalski1984M21E8667186++++

Sąsiedzi (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Grzegorz Matura1975M40-++++

F-team (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Łukasz Knaś1983DUET---+-
2Ewelina Knaś 1985DUET---+-

(2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Katarzyna Stanek1982K35----+
2Michal Stanek1982M35----+

(1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Dawid Kleszczyński1996OPEN-++++

Accro O Sport (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Philippe Cote Jacques1980M358191919++++

KS Hades (6)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Remigiusz Nowak1972M458000833++++
2Justyna Zbroja-Nowak1980K357200386++++
3Maria Nowak2003K162067839++++
4Zofia Nowak2008K122067840++++
5Magdalena Gorczyca1971K452067842++++
6Jacek Gorczyca1971M458000834++++

brak (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Artur KUZICKI1981K35-----

UKS Kometa Gliwice (5)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Sebastian Janas1974M352035286++++
2Irena Janas1977K402035285++++
3Aleksander Janas2009M10338919++++
4Agnieszka Janas2011K10N338917++++
5Małgorzata Janas2014KM10R338916++++

KU AZS WAT Warszawa (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Sylwester Przybyła1957M608230857++++
2Bogusław Przybyła1959M6053579++++

Strefa Byków Bytom (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Angelika Skutela1989K21E-++++

NULL (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Michał Kański1991OPEN-----

KOS BnO Szczecin (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Hubert Świerczyński1988M21E881105++++
2Magdalena Baczulis1977K359201347++++

SKOB Ostrava (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Martin Vojvodik1974M357000317++++
2Eduard Vojvodik2006M148670493++++

SOC Heinola (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Matti Railimo1948M708012275++++

KOSA TEAM (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Kamil Kosiński1981M35-++++

(1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Pietro Andrade Pastro1990OPEN9101444++++

KS Hades Poznań (4)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Marek Filipiak1973M458000830++++
2Mateusz Filipiak1998M21E8000832++++
3Adrianna Filipiak2003K168000831++++
4Agnieszka Filipiak1975OPEN2067831++++

Tychy (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Dalia Blimke-Dereń1979OPEN--+-+
2Klaudia Łazuka1992OPEN--+-+

(1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Julien Barbieux1992OPEN-++++

UKS Kometa Gliwice (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Jolanta Wysocka1956K60886619++++
2Andrzej Wysocki1951M65222893++++

The Vipers (3)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Jacek Żmij1975M401000229++++
2Karolina Żmij2004K161000228++++
3Sylwia Żmij Barbara Jaworska1975DUET2033038-++-

(1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Katarzyna Klimasz1991OPEN-++++

(1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Maria Klimasz1996OPEN-++++

KU AZS WAT (3)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Małgorzata Krochmal1958K608080258++++
2Grzegorz Krochmal1959M608280359++++
3Adam Krochmal1986M21A8210586++++

OLBnO (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Janusz Olbrycht1955M60886663++++
2Anna Olbrycht1956K60412377++++

Leśne Ludki (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Joanna Grygiel1959DUET---+-

Leśne Ludki Żarki Letnisko (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Jarosław Grygiel1959DUET---+-

Banik Ostrava (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Vlastimil Dvořák1949M7051370++++

InO SCI (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Hanna Marszałek1978K352032322++++
2Piotr Marszałek1977M352032323+++-

UNTS (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Sławomir Sypuła1958M607201187++++

(1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Łukasz Drążewski1981M35-+++-

Jedynka (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Dariusz Polewski1961M551603313++++

Bennelong Northside (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Gordon Wilson1951M658650865++++

UKS Reflex Rybnik (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Robert Porada1972M451972223++++
2Jagoda Porada2008K12424219++++

Encierro Strefa Byków Bytom (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Małgorzata Stolarek1978K40-++++

MGB (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Aleksandra Madeja1976K40-++++

(2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Magdalena Zimoląg1979K40-++++
2Sebastian Zimoląg1978M40-++++

Garingal Orienteers (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1James Lithgow1955M608652598++++

Ramblers (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Martin Valiquette1970M451423394-+++

KS Hades (3)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Agnieszka Bultrowicz1977K408000826++++
2Tymoteusz Bultrowicz2006M148000827++++
3Franciszek Bultrowicz2011KM10R2067834++++

(2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1DANUTA MALIK1972DUET-----
2MACIEJ MALIK2005DUET-----

Rodzinna Grupa Rowerowa (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Michał Bek1981M35-++++
2Krzysztof Poniatowski1976M40-++++

PionerSK (4)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Mikhail Solovev1956M602055122++++
2Elena Soloveva1958K602055111++++
3Mikhail Solovev1956M602055122++++
4Elena Soloveva1958K602055111++++

(1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Shaul Weissman1966M502071032++++

OB Havířov (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Ladislav Lužný 1960M558660919++++

1LO ŻORY (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Mateusz Antoń2001M182041324++++

SKARMAT Toruń (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Waldemar Fijor1958M60430901++++

Carbon Paws (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Katarzyna Nigbor-Fogel1989K21A--+++

Strefa Byków (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Artur Moroń1974M45-++++

Carbon Paws (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Marcin Pastecki1983M40-++++

OB Havířov (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Zdeněk Jakobi1957M5514219000---+

InO SCI (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Marcin Bijok1986M21A8000589++++

WKS Wawel (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Józef Forystek1966M508180366++++
2Katarzyna Forystek1966KM10R1966318++++

OB Havířov (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Sylva Vričanová1967K501426051---+
2Katka Fujáková1985K21A1526050---+

Taka (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Kristaps Berzins1992M21E8291928++++
2Marite Turka1990K21A8260790++++

LKS Górzanka Nawojowa Góra (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Piotr Skorupa1993M21A8657175++++

(1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Adrian Król1966M501000029+-++

C.S. Maratin Rivulus Dominarum (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Samirel Pop0M451006665++++

ADFA (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Levi Pagaime1987M21A1457148++++

LKS Górzanka Nawojowa Góra (4)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Paweł Pudełek1971M452127778++++
2Błażej Pudełek2002M182118338++++
3Jowita Pudełek2005K142118337++++
4Michalina Pudełek2000K202121115++++

Carbon Paws (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Anna Cibis1989K21A-++++

(1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Wojciech Wybraniec1990OPEN-++++

Orientační běh Opava (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Šárka Kašparová1972K4552295++++

SKOB Ostrava (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Honza Holec1967M509101189++++

SKOB Frýdek-Místek (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Lukáš Bjolek1976M402113076++++
2Michal Bjolek2003M162087698++++

www.ciaglebiec.pl (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Robert Zugaj1978M40-++++
2Aleksandra Zugaj2008K12-+---

UKS Azymut 45 (3)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Jacek Nowak1976M408100276++++
2Beata Nowak1973K458660495++++
3Anna Nowak2006K148664840++++

Orientační Běh Opava (4)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Petr Kovalčík2009M128000245---+
2Tomáš Kovalčík1973M21E2085619---+
3Alena Kovalčíková2007K128004292---+
4Eva Kovalčíková1978K4051197---+

GKT Cyrkino (4)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Mirosław Klimkiewicz1964M55-+---
2Mirosław Klimkiewicz1964M55--+--
3Mirosław Klimkiewicz1964M55---+-
4Mirosław Klimkiewicz1964M55----+

Czartak (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Łukasz Polonius1984M35-+---

Banik Ostrava OKD (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Miroslav Sikora1948M702102807++++
2Marie Sikorova1948K702092387++++

indywidualnie (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Łukasz Bluza1976M21E1460500++++

Orientuś (4)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Jacek Olas1969M507200161++++
2Paweł Lisiak1974M45887234++++
3Adam Lisiak2005M147200171++++
4Aneta Kaźmierczak1995K21E8211095++++

SKOB ostrava (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Lukáš Brychlec1975M407207617---+
2Eva Karlová1985K21A7207627--+-

Atomy (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Mieczysław Zielczyński1930M801415383++++

UKS,, OSiR (19)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Antoni Wasilewski2008M12338295++++
2Olga Wasilewska2008K12418960++++
3Bartłomiej Mokrzanowski2008M12338294++++
4Julia Łącka2007K12338298++++
5Lena Borkowska2006K141419857++++
6Paulina Dzwonkowska2006K141422868++++
7Jan Majowski2005M147204644++++
8Jakub Łącki2006M141419866++++
9Mikołaj Wasilewski2005M14338300++++
10Kacper Podworski2005M148181204++++
11Karol Dąbrowski2005M141419863++++
12Ilona Powichrowska2004K168181203++++
13Maksymilian Sobiepanek2004M168864841++++
14Dawid Gładecki2000M208664844++++
15Weronika Machowska1987K21E886315++++
16Łukasz Krupa1990M21A2033043++++
17Magdalena Machowska-Łącka1983K35301332++++
18Łukasz Łącki1982M10N7205049++++
19Władysław Machowski1959M602086529++++

(1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Piotr Badarycz1975M40-++++

LKS Górzanka Nawojowa Góra (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Paweł Kaczmarski1980M358200108++++

KU AZS WAT (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Ryszard Chachurski1963M551963012++++
2Magdalena Chachurska1978OPEN64950-++-

UKS Kometa Gliwice (4)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Tomasz Polewka1973M45887215++++
2Beata Polewka1971K452016952++++
3Aleksandra Polewka2002K18682424++++
4Julianna Polewka2006K142021377++++

UMKS Kwidzyn (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Katarzyna Szafarewicz2010K101427312++++

MKS Metalowiec Łódź (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Tomasz Łaski1981M35-++++

(2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Barbara Kania1989OPEN----+
2Przemysław Szramka1993OPEN----+

BB (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Tomasz Kudłacz0M40----+

Team360 (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Jakub Jaroszek1998M21E7899987++++

(1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Kamil Michnol1978M40-++++

MKS MOS (4)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Joanna Wysocka1971K452016298++++
2Michalina Wysocka2010K102016299++++
3Romuald Wysocki1968M501407622++++
4Julia Staniec2008K127067739++++

(1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Paweł Jary1984M35-++-+

UKS "Orientpark.pl" Iwiny (6)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Wojciech Pachnik1991M21E8321123++++
2Dariusz Pachnik1969M501396727++++
3Jędrzej Pachnik2006M161396725++++
4Antoni Pachnik2010M10504407++++
5Gracjan Dwojak2006M142025009++++
6Małgorzata Pachnik1993K21E8110693++++

(1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Miłosz Brych1998M21A7204652++++

WKS Wawel (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Włodek Dyzio1961M558650900+--+

UKS Grom Sokolniki (5)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Emilia Domagała2005K142048188++++
2Patrycja Krzyżostanek2005K142048146++++
3Jakub Domagała2008M122048142++++
4Andrzej Domagała1980M352048143++++
5Jarosław Krzyżostanek1973M402048197++++

MATRIX (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Mariusz Jaworski1973M45--++-
2Piotr Jaworski2005M14--++-

UNTS (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Marek Wołowczyk1963M551393090-+-+
2Mariola Wołowczyk1968K501393099-+-+

UKS Kometa Gliwice (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Marcin Markowski1981M35-++++

indywidualnie (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Robert Smieszek1965M507205880++++
2Julia Smieszek2000K207205879++++

UKS Kometa Gliwice (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3E4
1Kinga Pogoda2002K182016481++++
2Matylda Leśniak2004K168631677++++